بیست دلیل که باید گلخانه تان را هوشمند کنید

زمان مطالعه: 8 دقیقه

آیا می خواهید یک کار کنید که خیالتان از گلخانه راحت شود؟ آیا می خواهید یک سرپرست پرتوان برای گلخانه به شما معرفی کنم که ۲۴ ساعته آن را می پاید؟ آیا نمی خواهید یک مقدار به سر و روی گلخانه خود برسید تا درآمدتان را زیادتر کند؟ با من همراه باشید تا با هم بیست دلیل که باید گلخانه تان را هوشمند کنید ، بخوانیم.

“سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه” یا به اختصار “گلخانه هوشمند” مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزارهایی است که دغدغه شما را از بابت گلخانه و سرمایه هنگفتی که در آن گذاشته اید، کم می کند.

بیست دلیل که باید گلخانه تان را هوشمند کنید

مثل همیشه یادآوری می کنم که فناوری می تواند بار سنگینی را از دوش شما بردارد و مانند دستیاری باهوش و قوی، کمک شما باشد، به آن اعتماد کنید:

۱٫ از این پس، محدودیت تکنولوژی ندارید زیرا سامانه هوشمند، ۱۵ نوع تجهیز مختلف گلخانه ای را کنترل می کند. هر تجهیز جدیدی که در آینده رونمایی شود، ما سریعا می افزاییم.

۲٫ هروقت بخواهید تاسیسات گلخانه را ارتقا یا افزایش بدهید، نیاز به بازطراحی ندارید زیرا سامانه هوشمند، ماژولار است. فقط تنظیمات جدید را وارد کنید.

۳٫ آیا امروز برای کاری از گلخانه بیرون رفته اید یا یک سفر کاری/تفریحی پیش آمده و در نتیجه نمی توانید از نزدیک نظارت کنید؟ نه اینطور نیست. از هرجایی می توانید نظارت کنید زیرا سامانه هوشمند به اینترنت متصل است

۴٫ و اتفاقات مهم را خودش به شما خبر می دهد زیرا به فناوری پوش نوتیفیکیشن مجهز است.

۵٫ و از آن سو با ایجاد صدا در محیط گلخانه، سرپرست را هشیار می کند زیرا یک سیستم خطایاب کامل دارد.

۶٫ بخشی از مشتریان ما، ندیده به ما اعتماد کرده اند زیرا به فضل الهی، بین کارکنان شرکت اعم از بخش علمی و فنی، حسابدار، نصاب ها و مدیران، صداقت جریان دارد.

۷٫ با تهیه سامانه هوشمند، با بروزترین روش های کشت گلخانه ای و نیز راه های فروش بهتر محصول آشنا می شوید زیرا ۶۰ دقیقه مشاوره کشت و بازاریابی رایگان دارد با افرادی که در این حوزه متبحرند.

۸٫ دفتر ما جایی است که همه دارند کارهای نوآورانه و بعضا های-تک می کنند. پارک علم و فناوری فارس، سومین پارک قوی در کشور است.

نمایی از پارک


دارید این مقاله را می خوانید: ” بیست دلیل که باید گلخانه تان را هوشمند کنید “. دوست داریم نظرتان را درباره این مقاله بدانیم، حتما در پایین این برگه ما را از آن مطلع کنید.

۹٫ هرکس این سامانه را ببیند لذت می برد زیرا این سامانه، زیبا طراحی شده است.

۱۰٫ متخصص هستیم زیرا از سال ۱۳۹۴ تا کنون در حوزه الکترونیک و کشاورزی فعالیت مستمر داریم.

۱۱٫ می توانید برای خرید این سامانه، از دولت وام بگیرید زیرا وزارت جهاد کشاورزی به ما اعتماد دارد.

۱۲٫ می توانید به راحتی به ما اعتماد کنید زیرا کارگروهی که از سوی معاون ریس جمهور مامور هستند، اهمیت سامانه هوشمند و این شرکت را تایید کرده اند.

۱۳٫ کار با سامانه هوشمند برای کاربران راحت است زیرا پیچیدگی فناوری را به سمت کاربران منتقل نکرده ایم.

۱۴٫ نه تنها کالا بلکه رضایت خاطرتان را هم گارانتی می کنیم زیرا ۱ ماه مهلت تست قرار داده ایم.

۱۵٫ به شدت در زمان صرفه جویی می کنید زیرا مدیریت گلخانه که در هفته ساعتها وقت می گیرد، در عرض چند دقیقه برای شما انجام می دهد.

۱۶٫ بر آمد و رفت سرکارگر گلخانه نظارت می کنید زیرا سامانه هوشمند، درون خود، سیستم حضور و غیاب دارد.

۱۷٫ می توانید دوره کشت فعلی را با دوره قبل مقایسه کنید، علت مشکلات پیشامده در گذشته را بفهمید و … زیرا سامانه هوشمند یک تاریخچه کامل در خود نگه می دارد. این تاریخچه شامل دما و رطوبت لحظات، خطاهایی که رخ داده، لحظه دقیق روشن و خاموش شدن تجهیزات، فرمانی که به سامانه داده شده با نام شخص و زمان آن، وضعیت آب و هوایی بیرون گلخانه، وضعیت اینترنت و… می باشد.


جعبه سیاه گلخانه هوشمند، هر دو دقیقه یکبار اطلاعات همه سالن ها و محوطه را دریافت و ذخیره می کند


دارید مقاله ” بیست دلیل که باید گلخانه تان را هوشمند کنید ” می خوانید. اگر تا اینجای مقاله لذت بردید یا مجاب شدید، می توانید هم اکنون تماس بگیرید یا برایم پیام بگذارید.

۱۸٫ تحلیل های دقیق تری از گلخانه خواهید داشت اگر یوزر پسوردتان را به کارشناس کشت تان هم بدهید زیرا از این تاریخچه یا بهتر بگویم، جعبه سیاه، یک کپی آنلاین هم وجود دارد که در پنل کاربری شماست.

۱۹٫ به فضل الهی، با این سامانه هوشمند، باردهی محصول زیاد می شود زیرا دما و رطوبت هوا و خاک و میزان دی اکسید کربن را در مقدار دلخواه شما کنترل می کند.

۲۰٫ یک نقص فنی در سیستم گرمایش یا پارگی پلاستیک میتواند باعث کاهش شدید دما و سرمازدگی محصولتان بشود. سیستم هوشمند میتواند مثل یک نگهبان ۲۴ ساعته، هر زمان حتی نیمه شب شما را از خطر آگاه کند. خیالتان از درون و بیرون گلخانه راحت باشد زیرا تعداد زیادی سنسور متنوع این کار را به عهده دارند.

۲۱٫ عملاً بدون این سامانه نمی توانید خوب گلخانه داری کنید زیرا جایگزین آن، ۳ نفر سرپرست متعهد و توانمند خواهد بود. چنین نیروهایی این روزها کیمیاست.

۲۲٫ می توانید برای کشت های متنوع و سطوح کشت چند ده هزار متری برنامه ریزی کنید زیرا سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه می تواند همزمان ۸ کشت را مدیریت کند.

۲۳٫ اعتبارتان بین همکاران بیشتر می شود زیرا سامانه هوشمند دارای فناوری بروزی با عنوان اینترنت اشیاء هست که به شما امکان گزارش گرفتن از گلخانه، فرمان دادن به گلخانه و انجام تنظیمات را بر بستر اینترنت می دهد. درباره مسائل فنی، این مقاله را هم بخوانید

۲۴٫ خلاصه باید بگویم همه چیزِ گلخانه در کف دستان شماست با یک گوشی هوشمند.

۲۵, تا به حال شنیده اید هنگام باز ماندن دریچه ها، طوفان ها و تندباد ها چه خساراتی به گلخانه وارد می کنند؟ می دانید یک سیستم هوشمند مجهز به سامانه هواشناسی، با اندازه گیری دائم سرعت باد میتواند به موقع دریچه ها را ببندد و از بروز خسارت جلوگیری کند؟

۲۶, حتماً می دانید رطوبت بیش از حد ممکن است باعث قارچی شدن گلخانه بشود و یک سیستم هوشمند با اندازه گیری دائم میزان رطوبت میتواند میزان آن را کنترل کند و از قارچی شدن گلخانه جلوگیری نماید

دوست دارم بدانید

سامانه هوشمند گلخانه این شرکت، دارای تاییدیه از معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری (دانش بنیان) است
سامانه هوشمند گلخانه ما، مورد حمایت وزارت جهاد کشـاورزی (مرکز ملی توسعه مکانیـزاسیون) است
سامانه هوشمند گلخانه، ۳۶ ماه گارانتی تعویض و یک ماه مهلت آزمایش با امکان برگشت کل هزینه را دارد
۰ تا ۱۲۰ گلخانه: سامانه هوشمند گلخانه، مشاوره پیش از احداث و احداث سازه، مشاوره کشت، فروش و صادرات محصول، کار ماست

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *