تولید انبوه گلخانه هوشمند در شرکت آرمانشهر دانش بنیان

امروز اول شهریورماه ۱۴۰۰، محصول شرکت آرمانشهر، “گلخانه هوشمند”، موفق شد تاییدیه دانش بنیان تولیدی را از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری بگیرد. پیش تر در سال ۱۳۹۷، این محصول تاییدیه دانش بنیان نوپا را گرفته بود، اما هم اکنون با توجه به اینکه محصول به تولید انبوه رسیده و به صورت کاملا صنعتی برای گلخانه ها عرضه و اجرا می گردد، گواهی دانش بنیان تولیدی را به خود اختصاص داد.

تولید انبوه گلخانه هوشمند

گواهی دانش بنیان چه سودی دارد؟

این گواهینامه خیلی فراتر از یک برگه اعتبار به شمار می رود. در قانون شرکت های دانش بنیان، ۱۱۰ نوع بند حمایتی برای توسعه محصولات دانش بنیان در نظر گرفته شده که به چند مورد اشاره می کنم:

برای مشتری:

برای نمایندگی های فروش:

برای صنعت کشاورزی:

  • امکان توسعه و پیشرفت محصول، “گلخانه هوشمند”، با تسهیلات درصد پایین
  • بنابراین، ایجاد قیمت مناسب تر در مقایسه با بازار مهاجم خارجی
  • امکان تولید انبوه محصول، “گلخانه هوشمند” و باز هم کاهش بیشتر قیمت و افزایش دسترسی

ضمنا در شرکت فن آوری توحیدی آرمانشهر (به اختصار “آرمانشهر”) این افتخار را دارم که با روحیه جهادی بالاتر به خدمتِ علمی-فنی-اقتصادی در این صنعت راهبردی آیندگان مشغول باشم و خود را بیش از پیش وامدارِ این کشور بدانم.

پیشنهاد

به شما فعالان صنعت برق، سرمایه گذاران استارتاپی و فعالان تجهیزات گلخانه ای پیشنهاد می کنم از این به بعد بیشتر با ما در ارتباط باشید. این کار و کسب که تا دیروز نوپا بود (گلخانه هوشمند)، الآن در حال شکوفه دادن و به بار نشستن است… شاید بتوانیم در کنار هم به پیشرفت صنعت گلخانه و کشاورزی کمک شایانی کنیم.

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *