مدت گارانتی گلخانه هوشمند به سه سال افزایش یافت

به دلیل تغییر شیوه تولید و تجربه مضاعف پرسنل در این دو سال، هم اکنون مدت زمان گارانتی محصولِ “گلخانه هوشمند” یا همان سامانه هوشمند کنترل اقلیم گلخانه از ۱۸ ماه به ۳۶ ماه (۳ سال) افزایش پیدا کرد.

افزایش مدت گارانتی گلخانه هوشمند به سه سال

بعد از اینکه محصول شرکت، سامانه هوشمند گلخانه، بعد از چندسال تحقیق و طراحی تکمیل شد و گواهی نامه های معتبر خودش رو دریافت کرد، و بعد از اینکه بر اثر تجربه، تونستیم شیوه تولید رو بهبود بدیم و تخصص پرسنل هم در مونتاژ بردها ارتقا پیدا کرد، از امروز دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و نوزدهم ماه مبارک رمضان، شرایط گارانتی ماژول های هوشمند گلخانه از ۱۸ ماه به ۳۶ ماه افزایش پیدا می کند. این تصمیم بعد از بحث و بررسی با بخش فنی، قطعی شد. به عنوان خدمتگزار شما، امیدوارم مشتریان مون از بابت پشتیبانی، دلگرم تر باشن. همچنین:

  • تمام قطعات هوشمند شامل گارانتی می باشند و تفاوتی بین سنسورها و ماژول های تابلویی نیست
  • گارانتی از نوع تعمیر یا تعویض می باشد
  • هرچند ماژولها در درون خود، زمان گارانتی را از لحظه خروج از خط تولید حساب می کنند اما گارانتی از تاریخ نصب سامانه، معتبر است
  • شرایط گارانتی به قراردادها پیوست می گردد
  • مهلت یک ماهه‌ی تست سامانه، هنوز به قوت خودش باقیه

همین الآن از این محصول در فروشگاه بازدید کنید و درباره سامانه بخونید. همونطور که قبلا گفتم، امکان صدور پیشفاکتور به صورت خودکار فراهم شده؛ می تونید مشخصات گلخونه تون رو وارد کنید و قیمت حدودی رو دریافت کنید. از امروز در تمام صفحات سایت و مکتوبات کاغذی، این افزایش مدت گارانتی گلخانه هوشمند به سه سال قید خواهد شد.

برای گلخانه های کوچک، همچنان محصول فوق العاده ای رو که در این لینک می بینید، پیشنهاد می کنم.

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *