مسابقه دورهمی تلویزیونی برای جذب سرمایه

در خرداد و تیرماهی که گذشت، خبردار شدم که یک مسابقه تلویزیونی تو راهه، یک مسابقه دورهمی تلویزیونی برای جذب سرمایه.

مسابقه دورهمی تلویزیونی برای جذب سرمایه

به این صورت که وارد یک آسانسور میشی و فرض میکنی که سرمایه گذار هم توی آسانسور هست و تا برسید به طبقه مورد نظر، ۱دقیقه فرصت داری که حرفتو بهش بزنی و اون بگه “بفرمایید تو اتاقم که بیشتر درباره ش حرف بزنیم” یا اینکه بگه  “طرحت برام جذاب نبود، خداحافظ”.

بعد از ثبت نام و تکمیل فرم ها، انتخاب شدیم و رفتیم برای جلسات آموزشیِ نحوه صحبت در تلویزیون و اینجور حرفا…

بالاخره در ۳۱ تیرماه نوبت به گروه ما، شرکت آرمانشهر، رسید. کلی فیلمبرداری شد از همه تیم ها. بخوای نخوای، بار اول جلوی دوربین تلویزیون با حدود ۶۰ نفر آدمی که تقریبا بار اوله می بینی شون، هرچند که ضبط زنده نباشه، باز هم استرس آوره. یک مسابقه دورهمی تلویزیونی برای جذب سرمایه، با پنج داور سخت گیر و خشک، به نام “مسابقه کارویا.”

این هم ارائه آسانسوری تیم دو نفره ما که برای ارائه به سرمایه گذار، چراغ سبز گرفت:

بسم الله الرحمن الرحیم
مشکل اینه: دما رطوبت گلخانه رو نمیشه دستی کنترل کرد. پس انواع آفتها حمله می کنن و گلخانه دار مجبور میشه سمّی رو استفاده کنه که ناگزیر وارد بافت گیاه میشه و بعد از چند روز به ناچار میخوریمش. این تغذیه های ناسالم داره جامعه ما رو به سمت سونامی سرطان پیش میبره! آیا تغذیه سالم یا ارگانیک براتون مهم نیست؟
این هدف ما در شرکت آرمانشهر و دلیل ساخت محصولمونه: “سامانه هوشمند مدیریت گلخانه”
صاحب‌نظرها یکی از چهار تا بازار سرمایه گذاری استراتژیک رو کشاورزی میدونن. میدونستید گلخانه ۱۰ برابر همون مقدار زمین محصول میده؟ و اینکه در این چند سال سطح گلخانه هامون ۲۳۰۰۰ هکتار شده و بازار گلخانه هوشمند در جهان ۱ میلیارد یورو؟
ما با تلاش دهها نفر توانستیم به نوع سریع تری از پردازنده‌های کشاورزی دست پیدا کنیم که از ۴ تا سازمان دولتی تاییدیه داره و الان در گلخانه ها در حال بهره‌برداریه.
برای سرمایه های شما، برنامه‌ای مهم و سودآور داریم


که ان شاءالله به زودی از تلویزیون پخش میشه… (>> در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما پخش شد. تکرارش رو در سایت تلوبیون ببینید، یا روی عکس کلیک کنید:

مسابقه دورهمی تلویزیونی برای جذب سرمایه

کارآفرینان شرکت در مسابقه تلویزیونی دورهمی برای جذب سرمایه به نام مسابقه کارویا

اگه هدف ما، براتون جذابه، ما مشتاق سرمایه گذاران دلسوزی مثل شما هستیم. کلی حرف از جنس صداقت داریم که اونجا نشد بزنیم و البته براتون جذابیت مالی زیادی داره که خواهم گفت.

تشریف بیارید گفتگو کنیم یا بفرمایید که خدمت برسیم.

در پایان باید بگم که مسابقه خیلی عالی برگزار شد، از عوامل گروه کارویا کمال تشکر رو دارم. خیلی پرتلاش، منظم و بسیار متواضع!

۰ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *