گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد

نمایشگاه کشاورزی مشهد، روزهای ۸ الی ۱۱ بهمن ماه از ۱۱صبح تا ۱۸ عصر در حالی برگزار شد که بیماری کرونا، سفرها رو قدری سخت کرده بود. ما توی این روزها در سالن ابوسعید-مولوی غرفه داشتیم. ورود افراد به نمایشگاه با شیوه نامه های بهداشتی صورت می گرفت و کارکنان محیطی امن رو ایجاد کردند که جای تقدیر و تشکر دارد. گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد را اینجا بخونید.

 • علاقمندان سیستم هوشمند کنترل اقلیم

  گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد
 • گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد
 • گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، ماشین آلات
 • مخاطب عزیزمان

  گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، دوست
 • در این تخصص تاییدیه داریم

  گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد
 • گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، پوستر
 • غرفه پهپادها

  گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، پهپادها
 • گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، غرفه ها
 • گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، حرم بابا
 • نیروگاه بادی بینالود

  گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد ، نیروگاه بادی بینالود

دوستان ما در اونجا غرفه های پخش کننده های کود و سموم کشاورزی، تولید کننده های ماشین آلات ثابت، چرخدار و پرنده، سبک و نیمه سنگین کشاورزی، شرکت های سرمایش گرمایش محیط گلخانه، تولید کننده های لوله و اتصالات آبیاری بودند.

با مخاطبانمون از استان های تهران، مرکزی، خراسان ها، اصفهان، یزد، آذربایجان ها و هرمزگان دیدار داشتیم. در این نمایشگاه با بعضی از مدیران موثر آستان قدس رضوی، جهادکشاورزی استان های مختلف ، سازندگان گلخانه، پیمانکاران بنیاد برکت، مدیران و مسئولان بعضی از شرکت های مکانیزاسیون و تولید ماشین آلات کشاورزی، پخش کننده سموم کشاورزی آشنا شدیم و ارتباطاتی دو طرفه صورت گرفت. دوستانی که برای دیدار با ما به نمایشگاه آمده بودند گروهی بودند از عزیزانی که متقاضی آبیاری باغ بودند، برقکارها و مهندسین اتوماسیون و کنترل که متقاضی اخذ نمایندگی سامانه هوشمند کنترل اقلیم ما در شهر مشهد و اطراف بودند، فروشگاههایی که در زمینه محصولات کشاورزی مشغول به کار بودند، همچنین افرادی که گلخانه های مجهز و نیمه مجهز صنعتی داشتند و یا کسانی که قصدشان احداث یا توسعه گلخانه بود. جالب اینجاست کسانی که گلخانه خانگی داشتند با ما دیدار کردند و خواستار دریافت مشاوره هایی در مورد سیستم هوشمند شدند.

خدا را شاکریم که توفیق راهنمایی هایی هرچند کوچک به دوستان و مخاطبانمون رو داشتیم و در خدمت اونها بودیم. بخش آبیاری هوشمند و سایت های تولید ریز جلبک خواستار انواع مختلفی از سیستم های هوشمند شدند. وب-اپلیکیشنی که ما به همراه پنل نمایشگاهی خود آورده بودیم در اونجا فعال بود و مخاطبین از نزدیک چگونگی کار کردن با سیستم، دیدن تاریخچه اتفاقات، دیدن وضعیت سالن و… مشاهده می کردند. به گفته دوستان کار کردن با سیستم برای اونها خیلی رضایت بخش بود.

از طرف چند استان به داشتن غرفه در نمایشگاهشون دعوت شدیم. لازم به ذکر است مخاطبان، اشتیاق و پشتکار ما را برای آمدن به دیدارشان از این راه دور تحسین میکردند (دفتر ما در شیراز هست). تاییدیه دانش بنیان و تاییدیه جهادکشاورزی موضوع رو برای دوستان جالب تر می کرد. در این نمایشگاه کارهای جالب دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد رو تحسین کردیم.

دیدار آقا علی بن موسی الرضا و فامیل های دور و نزدیک، به جذابیت های این سفر اضافه کرد. گزارش شانزدهمین نمایشگاه کشاورزی مشهد رو تقدیم می کنیم به همه کسانی که دوست داشتن حضور داشته باشن و بالاخص به صندوق نوآوری و شکوفایی که پشتیبان ما در این رویداد بودند.

۵ پاسخ
  • کرمانی
   کرمانی می گوید:

   از هر سال که بنظرم خلوت تر بود
   شاید تبلیغات هم کمتر شده بود ولی سطح کیفی نمایشگاه خوب بود. شرکت های خوبی هم اومده بودن مخصوصا آقای مهندس از شیراز حضور خوبی داشتن

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *