آبیاری نوین فضای سبز آپارتمانی در شیراز

اجرای سیستم آبیاری نوین فضای سبز در مجتمع آپارتمانی در شیراز

خیابان قدوسی غربی

آقای علیرضا معدلی

انسانی آرام – مهندس و مدیر یک شرکت نفتی – مجتمع آپارتمانی ۴ واحدی واقع در شیراز، خیابان قدوسی غربی

مشخصات:

۲۰۰ مترمربع – شامل بام سبز (روف گاردن)، حیاط و چمن، ۴ گلشنه (فلاور باکس) برای واحدها و دو بالکن

تاریخ پروژه:

تابستان ۱۳۹۶

  • ارائه نقشه ای زیبا از لوله کشی قطره ای
  • اجرای آبیاری نوین (قطره ای)
  • نصب و آموزش سامانه آبیاری خودکار
  • سیم کشی با ظاهر زیبا

ایشان علیرغم اینکه فردی دقیق و موشکاف بودند (مهندس طراح)، هیچگاه شکایتی نداشتند

در این صفحه، نظرات تعداد بیشتری از مشتریان را بخوانید

هدف از این پروژه، آبیاری نوین فضای سبز آپارتمان بود برای فردی که مشغله کاری زیاد اجازه نمی داد به علاقه اش یعنی گل و گیاه برسد.

بسیاری از افراد وقتی می روند بالاشهر، زود چرتکه ذهنشان را در می آورند و شروع می کنند به برآورد سرمایه ساکنان آن محله ها. طبعاً قیمت پروژه ها هم براساس ثروت صاحبخانه محاسبه می شود…

پدر و مادر از بچگی به ما یاد نداده اند که اینگونه باشیم. در عوض، تا زیبایی نما و حیاط را دیدیم به این فکر افتادیم که نباید کاری کنیم که نما و ظاهر حیاط به هم بریزد. کاری کردیم که حتی الامکان کابل ها و لوله ها از مسیرهایی عبور کنند که دیده نشوند. تمام این آپارتمان ۴ واحدی که شامل ۱۰۰ متر بام سبز با گلدان های چیده شده دورتادور و ۲عدد بالکن جنوبی و ۳ عدد گلشنه یا همان فلاورباکس باضافه حیاط سرسبز و خرم می شد، آبیاریش با همان سامانه آبیاری خودکار که در فروشگاه دیدید، کنترل می شود. این یعنی به ثروت صاحبخانه نگاه نکردیم. پیشنهاد خودمان هم برای بیشتر پروژه های آبیاری نوین فضای سبز، همین سامانه است، ارزان، ساده و کاربردی؛ بجز جاهایی که دسترسی کمی به فضای سبزشان دارند مثل باغ های خارج از شهر که می خواهند گزارشی هم از وضعیت باغ داشته باشند و به نوعی نظارت کنند.

از روزی که این سامانه آبیاری نوین فضای سبز را نصب کردیم تا کنون هیچگونه ابراز نارضایتی از سوی مشتری نداشته ایم، الحمدلله.